8 lutego 2023

Jeep services

blog o ogrodzeniach, zdrowiu

Odzyskiwanie danych pozytywny trud.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z Android Data Recovery

Jeśli przypadkowo usunąłeś ważne pliki ze swojego urządzenia z systemem Android, możesz je odzyskać za pomocą programu do odzyskiwania danych Android. Programy te mogą pomóc Ci odzyskać pliki zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i kart SD lub microSD. Większość z nich jest również kompatybilna z ponad 6000 urządzeń z systemem Android, w tym LG, HTC, OnePlus, Xiaomi, Huawei, Sony i więcej. Możesz wybrać typ plików, które chcesz odzyskać. I w zależności od rozmiaru plików, możesz również wybrać, ile chcesz odzyskać.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Darmowa aplikacja Android Data Recovery pomaga odzyskać utracone lub usunięte dane z urządzenia z systemem Android. Oprogramowanie jest bardzo bezpieczne i nie zawiera złośliwych wirusów ani dołączonych wtyczek. Nie będzie również wykradać żadnych informacji osobistych z urządzenia. Dzięki temu możesz go używać bez obaw o swoją prywatność. Jednak darmowe programy do odzyskiwania danych mają swoje ograniczenia.

Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest łatwy w użyciu. Po pobraniu programu będziesz musiał tylko podłączyć swoje urządzenie i poczekać kilka minut, zanim rozpocznie się skanowanie. Oprogramowanie do odzyskiwania działa dobrze na tysiącach różnych urządzeń z systemem Android i ma wiodący w branży wskaźnik odzyskiwania. Nie ma potrzeby martwić się o utratę ważnych danych; odzyska wszystko z urządzenia z systemem Android.

Kolejną zaletą Free Android Data Recovery jest jego wszechstronność. Możesz go użyć do odzyskania usuniętych kontaktów, zdjęć, filmów i innych. Pozwala również odzyskać usunięte wiadomości tekstowe. Możesz nawet odzyskać połączenia przychodzące i kontakty z karty SD. Korzystanie z niego jest proste i bezpieczne, a także działa z różnymi urządzeniami z systemem Android, w tym telefonami Galaxy S8 i Galaxy S4.

Wybór oprogramowania do odzyskiwania danych na Androida powinien być oparty na twoich potrzebach i budżecie. Musi obsługiwać wszystkie rodzaje plików i być kompatybilny z urządzeniem z systemem Android. Powinieneś także upewnić się, że metka cenowa jest jasna i nie przekracza Twojego budżetu. Raport statista mówi, że na całym świecie jest 1,6 miliarda użytkowników Androida. Oznacza to, że Android posiada udział w rynku telefonów komórkowych.

Jeśli musisz odzyskać usunięte pliki, najlepszą opcją jest użycie aplikacji do odzyskiwania danych Android. To pomoże Ci odzyskać te pliki, które zostały przypadkowo usunięte. Jedynym ograniczeniem jest to, że ma ograniczoną prędkość skanowania. Jednak obsługuje wiele urządzeń z systemem Android i ma opcję podglądu, która pozwala wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

FonePaw to kolejna dobra opcja. Ten darmowy program do odzyskiwania danych z Androida obsługuje wiele formatów plików i wszystkie wersje Androida. Pozwala również eksportować odzyskane pliki w różnych formatach. FonePaw jest również bardzo przyjazny dla użytkownika i pochodzi z gwarancją zwrotu pieniędzy. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną FonePaw, aby sprawdzić jego funkcje i wydajność.

Stellar Phoenix Data Recovery

Jedna z wiodących na świecie firm zajmujących się odzyskiwaniem danych, Stellar Data Recovery, wydała niedawno Stellar Phoenix Data Recovery dla Androida. To narzędzie do odzyskiwania smartfonów jest idealny do odzyskiwania usuniętych zdjęć z pamięci wewnętrznej i włożonej karty SD. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala na podgląd odzyskanych zdjęć i łatwo udostępnić je innym. To również wydobywa usunięte kontakty i istniejące SMS-y z urządzenia z systemem Android.

To narzędzie do odzyskiwania danych obsługuje wszystkie popularne systemy plików, w tym NTFS, FAT, FAT16, FAT32, exFAT i Ext3. Obsługuje również ponad 200 formatów plików, w tym zdjęcia, filmy i dokumenty. Możliwe jest nawet ręczne dodawanie nowych typów plików.

Inną ważną cechą oprogramowania jest jego zdolność do odzyskiwania danych z uszkodzonego dysku. Obsługuje odzyskiwanie RAID i dysków wirtualnych, a także może naprawiać pliki wideo i zdjęcia. Program obsługuje również klonowanie dysków i przywracanie dysków podzielonych na partycje. Użytkownicy mogą przywrócić usunięte pliki bez konieczności ponownego formatowania dysku. Stellar Phoenix Data Recovery for Android konsekwentnie otrzymywał 5-gwiazdkowe oceny od użytkowników.

Stellar Android Data Recovery jest darmowym oprogramowaniem i ma wiele różnych planów. Jest bezpieczny, zgodny z ustawieniami zapory sieciowej i posiada funkcję odzyskiwania 360 stopni. Jest również wspierany przez zespół wsparcia 24/7. Możesz skontaktować się z firmą poprzez system zgłoszeń lub telefonicznie. Istnieje również baza wiedzy i pulpit zarządzania kontem dla pytań i wątpliwości.

Stellar Phoenix Data Recovery for Android posiada również funkcje obrazu dysku i klonowania całego dysku. Ta funkcja pozwala odzyskać dane z uszkodzonych lub wadliwych dysków. Te możliwości są niezbędne dla firm, które chcą odzyskać ważne pliki. Aplikacja pomaga również odzyskać utracone pliki, które zostały uszkodzone lub w inny sposób niedostępne.

EaseUS MobiSaver

Jeśli straciłeś dane ze swojego telefonu z systemem Android, najwygodniejszym sposobem na ich odzyskanie jest instalacja EaseUS MobiSaver. To oprogramowanie jest łatwe w użyciu i może odzyskać usunięte pliki z pamięci wewnętrznej telefonu i zewnętrznej karty microSD. Obsługuje wiele formatów plików, w tym pliki tekstowe, wideo i zdjęcia. Może również odzyskać usunięte wiadomości z urządzenia.

To oprogramowanie jest niedrogie, a jednocześnie bezpieczne w użyciu, z szyfrowaniem, które gwarantuje ochronę danych. Program jest łatwy w użyciu i oferuje kilka trybów skanowania, aby odzyskać różne typy plików. Użytkownicy kochają łatwość użytkowania, chociaż program otrzymał trochę krytyki za powolną prędkość odzyskiwania. Aby uzyskać lepsze wyniki, najlepiej jest użyć szybszego połączenia internetowego. Oprogramowanie jest również dostarczane z bezpłatną wersją próbną, która pozwala wypróbować go bez wydawania grosza.

Kiedy używasz EaseUS MobiSaver, aplikacja skanuje Twój telefon i wyświetla możliwe do odzyskania dane na wygodnej liście. Następnie możesz podejrzeć odzyskane dane i wyeksportować je na swój komputer. Program obsługuje wiele urządzeń z systemem Android, w tym tablety i smartfony.

Jeśli szukasz łatwego w użyciu programu do odzyskiwania danych z systemu Android, EaseUS MobiSaver jest drogą do zrobienia. Program jest skuteczny w odzyskiwaniu usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Może nawet odzyskać dane z uszkodzonych lub zainfekowanych wirusem kart SD.

Jeśli straciłeś ważne dane w swoim telefonie, nie martw się. Ta aplikacja może uratować usunięte kontakty i SMS-y. Jest również kompatybilny ze wszystkimi najbardziej popularnymi urządzeniami z systemem Android. To narzędzie do odzyskiwania danych pozwoli Ci wybrać pliki, które chcesz odzyskać, a nawet umożliwić ich edycję po odzyskaniu.

EaseUS MobiSaver to popularna aplikacja do odzyskiwania danych dla użytkowników Androida i iPhone’a. Oprogramowanie ma ponad dwa miliony pobrań. Jest bardzo łatwy w użyciu i można przywrócić ważne pliki w ciągu kilku minut. Posiada również dożywotnie wsparcie techniczne.

Kolejną funkcją programu EaseUS MobiSaver jest możliwość odzyskiwania danych z kopii zapasowych iCloud. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto iCloud, a oprogramowanie przeskanuje Twoje konto iCloud w poszukiwaniu dostępnych plików. Po wybraniu plików, można je przenieść na komputer.

Tenorshare

Kiedy próbujesz odzyskać utracone dane z urządzenia z systemem Android, możesz użyć aplikacji Tenorshare Android data recovery. Możesz ją pobrać ze Sklepu Play. Po zainstalowaniu aplikacji będziesz musiał zezwolić na uprawnienia do dostępu do urządzenia. Gdy to zrobisz, pojawi się okno z różnymi opcjami odzyskiwania i krótkim opisem. Możesz również wyświetlić podgląd plików, które próbujesz odzyskać.

Ten program ma wiele różnych funkcji i jest bardzo łatwy w użyciu. Można go używać do odzyskiwania wielu różnych utraconych plików i danych z urządzenia z systemem Android, w tym wiadomości tekstowych, zdjęć i innych. Obsługuje wszystkie marki telefonów z systemem Android, wersje i modele, i będzie skanować wewnętrzne i zewnętrzne karty pamięci urządzenia, aby znaleźć wszelkie utracone pliki. Działa na zakorzenione i nie zakorzenione telefony i tablety z systemem Android.

Tenorshare Android Data Recovery ma jeden z najlepszych wskaźników sukcesu wśród wszystkich swoich rówieśników. Użytkownicy byli raving o prędkości i niezawodności oprogramowania. Obiecuje odzyskać dane z 8 różnych scenariuszy. To oprogramowanie działa również na komputerach Mac i Windows. Z tego programu, można łatwo przywrócić dane z uszkodzonego urządzenia z systemem Android, a nawet obsługuje tworzenie kopii zapasowych danych Android na komputerze.

Program ten działa na wszystkich modelach telefonów z systemem Android, od 1.5 do 4.3. Pozwala na podgląd plików, które trzeba odzyskać i wybrać te, które chcemy przywrócić. Tenorshare Android Data Recovery nie uszkadza telefonu podczas odzyskiwania i nigdy nie będziesz musiał się martwić o jego uszkodzenie. Ten program jest również przyjazny dla środowiska i jest idealny zarówno dla nowicjuszy, jak i ekspertów. Możesz nawet użyć go do odzyskania usuniętych zdjęć.

Działa również na WhatsApp, umożliwiając odzyskanie usuniętych wiadomości i zdjęć. Niezależnie od tego, czy Twój smartfon ma kopię zapasową, czy nie, ta aplikacja przywróci usunięte dane WhatsApp. Wszystkie typy plików są obsługiwane. I w przeciwieństwie do innych programów, może nawet odzyskać pliki z kart SD i pamięci wewnętrznej.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]